Dystrybucja i serwis amortyzatorów Öhlins

Serwis

Zawieszenie jest głównym elementem, które zapewnia bezpieczeństwo Tobie i Twojemu motocyklowi. Regularna obsługa zawieszenia pomoże utrzymać wysoki poziom wydajności i wytrzymałości, jakiego oczekujemy od produktów firmy Öhlins.

Oferujemy szybką i profesjonalną obsługę wszystkich produktów firmy Öhlins. Nasi technicy są przeszkoleni bezpośrednio przez producenta w Centrum Technicznym firmy Öhlins w Szwecji.

Tylko oryginalne produkty.

Posiadamy wszystkie narzędzia specjalistyczne do obsługi danych modeli zawieszeń i duże zaplecze magazynowe dzięki któremu nasze naprawy są wykonywane w krótkim czasie i na najwyższym poziomie. Używamy tylko oryginalnych części i płynów Öhlins! Nie stosujemy zamienników w przeciwieństwie do większości firm znajdujących się na rynku.

Obsługa techniczna.

Oprócz serwisu, konserwacji i naprawy oferujemy także doradztwo i pełną obsługę techniczną na miejscu i na torze podczas treningów i zawodów.

Wiedza i doświadczenie.

Bazujemy tu na wiedzy zdobytej przez naszych techników przy współpracy z zawodnikami a także na urządzeniach testowych i diagnostycznych jakie posiadamy. Jednymi z najważniejszych urządzeń, jakich używamy to hamownia do amortyzatorów i telemetria.

W ten sposób jesteśmy w stanie sprostać najbardziej wymagającym klientom.

 


KAMPANIE SERWISOWE

Widelce MTB RXF 36 AIR i RXF 34  | >>

MTB Air forks: RXF 36 29/27.5 and RXF 34  |  >>

 

 

 

 

POBIERZ ZLECENIE SERWISOWE >>

 

Wszystkie działania serwisowe oparte są o ujednolicone procedury jakie obowiązują na całym świecie.

Termin

Umówienie telefonicznie lub mailowo dogodnego dla klienta terminu w którym zostanie wykonany serwis lub naprawa.

Kosztorys

Po otrzymaniu zawieszenia wykonujemy dokładną weryfikację i kosztorys serwisu lub naprawy.

Serwis

Po akceptacji kosztorysu przez klienta zawieszenie jest serwisowane zgodnie z procedurami.

Odbiór

Po wykonaniu usługi zawieszenie jest odsyłane do klienta.

W trosce o Państwa bezpieczeństwo i zadowolenie jesteśmy do Państwa dyspozycji
tel: 22 487 81 90
ohlins@ohlins.pl

Hamownia do zawieszeń

Przekonaj się jak dużo możesz dowiedzieć się o swoim zawieszeniu !

FF-Sport, Centrum Serwisowe Ohlins jest jedyną firmą w Polsce zajmująca się budową, serwisem, modyfikacją i projektowaniem amortyzatorów z własną hamownią do pomiaru charakterystyki pracy zawieszeń i pomiaru sztywności sprężyn. Hamownia jest jedną z najnowocześniejszych w Europie, posiada bardzo wydajny silnik, który pozwala na pomiar amortyzatorów motocyklowych i samochodowych biorących udział w wyścigach, rajdach i innych dyscyplinach. Właśnie takie hamownie posiadają najlepsze fabryczne teamy rajdowe i wyścigowe na świecie.

Jest to podstawowe urządzenie do diagnozowania pracy amortyzatora niezależnie od tego czy służy on do użytku typowo wyczynowego czy do pojazdu cywilnego.

Za pomocą hamowni można wykonać symulację pracy zawieszenia amortyzatorów w każdych warunkach: rajdowych, wyścigowych i drogowych. Posiadamy również szeroką bazę danych o wielu amortyzatorach znajdujących się na naszym rynku.

Pomiar odbywa się po zamontowaniu amortyzatora za pomocą odpowiednich uchwytów w hamowni. Test może być chwilowy, długookresowy, ze zmiennymi prędkościami i obciążeniami … można wykonać praktycznie każdy test symulujący pracę amortyzatora w danym zastosowaniu. Hamownia współpracuje z komputerem, dzięki czemu każdy z pomiarów możemy zobaczyć na wykresach. Taki wykres jest podstawową informacją do dalszej pracy nad nim.

W zależności od potrzeby posiadamy szereg różnego rodzaju uchwytów potrzebnych do zainstalowania amortyzatorów, od najprostszych uchwytów śrubowych po kolumny McPhersona. Jeżeli istnieje potrzeba dorobienia specjalnego uchwytu, wykonujemy to we własnym zakresie.