Dystrybucja i serwis amortyzatorów Öhlins

Gwarancja

Aktualne informacje o gwarancjach

Przedłużenie gwarancji do 6 lat na produkty motocyklowe.

Na produkty motocyklowe, Ohlins standardowo udziela 2-letniej gwarancji. Jeżeli w trakcie trwania gwarancji amortyzator nie będzie funkcjonował poprawnie dokonamy naprawy lub wymiany bezpłatnie.

Ponieważ jesteśmy pewni jakości produktów Öhlins, oferujemy przedłużenie gwarancji do 6 lat na zawieszenia motocyklowe, które będą regularnie serwisowane zgodnie z harmonogramem. Aby przedłużyć gwarancję do 6 lat trzeba zarejestrować się wysyłając kopię karty gwarancyjnej z kopią dowody zakupu na ohlins@ohlins.pl

Okresy serwisowe wynoszą 25000 km w przypadku amortyzatorów i 10000 km w przypadku zawieszeń przednich i amortyzatorów skrętu ale nie rzadziej niż co 24 miesiące. Każdy serwis musi być zarejestrowany na karcie gwarancyjnej.

Brak wpisu skutkuje utratą przedłużonej gwarancji.

Jeśli nie dostałeś karty gwarancyjnej skontaktuj się z nami.

2 lata gwarancji na zawieszenia do samochodów

Nasze produkty Road&Track do samochodów objęte są 2-letnią gwarancją na ich poprawne funkcjonowanie. Aby zachować najwyższą jakość działania, rekomendujemy wykonywanie przeglądów amortyzatorów co 2 lata. Aby dowiedzieć się więcej na temat serwisu poszczególnych amortyzatorów skontaktuj się z nami.

Uwaga: Wyczynowe modele amortyzatorów z przeznaczeniem do sportu nie są objęte gwarancją.