Dystrybucja i serwis amortyzatorów Öhlins

FF-Sport

FF-Sport jest wyłącznym dystrybutorem oraz centrum serwisowym Öhlins Racing AB dla całej gamy produktów wyczynowych oraz Road & Track. Z ponad 10 letnim doświadczeniem w motorsporcie.

FF-Sport wyróżnia się jako jeden z kilku na świecie centrów Öhlins realizujących budowę amortyzatorów prototypowych ‘Kit System’ do indywidualnych projektów oraz posiadającym autoryzację Öhlins do serwisowania amortyzatorów dla grupy Citroen/PSA w rajdowych modelach R2 i R5. Oferujemy szeroki zakres produktów Öhlins wraz z doradztwem i wsparciem technicznym zespołu specjalistów wyszkolonych przez Öhlins Racing AB. 

Budujemy amortyzatory do szerokiej grupy pojazdów i zastosowań m.in. zabytkowych, specjalnych, road & track, rajdowe i wyścigowe, off-road, ATV oraz motocykli off-road i szosowych. Opieramy się na naszym bogatym doświadczeniu zdobytym przez ponad 10 lat startów w rajdach samochodowych w tym dwóch sezonach Samochochdowych Rajdowych Mistrzostw Europy oraz Mistrzostw Świata S-WRC.

Siedziba i zaplecze

Siedziba FF-Sport mieści się w podwarszawskiej Dębinie k. Czosnowa. Warsztat oraz zaplecze magazynowe mieszczą się w budynku o pow. 1150m2. Na stałe w FF-Sport pracuje 14 techników i specjalistów w tym inżynier rajdowy, specjaliści zawieszeń Öhlins, specjalista zespołów napędowych, mechanicy rajdowi oraz doradcy techniczni i logistyczni.

Projekty indywidulane

Jeżeli nie występuje gotowy amortyzator do Twojego modelu lub budujesz prototyp, kit-car lub custom, chętnie pomożemy zaprojektować i zbudować amortyzator w oparciu o indywidualne wymagania i specyfikacje. Do budowy amortyzatorów wykorzystujemy najnowocześniejsze narzędzia i maszyny w tym hamownia do amortyzatorów MTS Roehrig 20VS.

Jeżeli posiadasz starszy amortyzator Öhlins, który wymaga serwisu skontaktuj się z nami. Wszystkie produkty Öhlins są serwisowalne i możemy przywrócić Twój amortyzator do specyfikacji fabrycznej.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą amortyzatorów Öhlins.