Dystrybucja i serwis amortyzatorów Öhlins

Personalizacja

Hamownia do amortyzatorów

 

Przekonaj się jak dużo możesz dowiedzieć się o swoim zawieszeniu

FF-Sport jest jedyną firmą w Polsce zajmująca się budową, serwisem, modyfikacją i projektowaniem amortyzatorów z zapleczem wyposażonym we własną hamownią do pomiaru charakterystyki pracy zawieszeń i pomiaru sztywności sprężyn. Hamownia MTS Roehrig 20VS jest jedną z najnowocześniejszych tego typu hamowni na rynku, wyposażona w bardzo wydajny silnik, który pozwala na pomiar każdego typu amortyzatorów, również typowo wyścigowych, charakteryzujących się bardzo wysokimi siłami tłumienia. Jest to również podstawowe narzędzie do diagnozowania pracy amortyzatora niezależnie od tego czy służy on do użytku typowo wyczynowego czy do pojazdu drogowego.

Przy pomocy bardzo wydajnego stanowiska badawczego, nasz serwis dokonuje badania i symulacji pracy amortyzatorów w różnych warunkach: rajdowych, wyścigowych, off-road i drogowych. Posiadamy również szeroką bazę danych o wielu amortyzatorach dostępnych na rynku, dzięki której możemy określić poprawność działania zgodną ze specyfikacją. W zależności od typu amortyzatora, posiadamy szereg różnego rodzaju uchwytów potrzebnych do montażu amortyzatora do badania.

Interesuje Cię zmiana charakterystyki tłumienia, zbadanie aktualnych parametrów, zmiana skoku amortyzatora? Budujesz indywidualny projekt i potrzebujesz amortyzatorów dedykowanych? Skontaktuj się z naszym działem technicznym. Chętnie pomożemy i udzielimy technicznego doradztwa.

Posiadasz amortyzatory innego producenta?

Nie ma problemu! Oferujemy obsługę serwisową oraz tuning amortyzatorów innych marek w tym wyposażenia OEM np. KYB, Showa, Sachs. Współpracujemy z dostawcami oryginalnych części do produktów Fox, Rockshox, KYB, Showa, Proflex, Reiger. Jesteśmy również dystrybutorem produktów SKF Suspension Seals oraz Andreani Group w Polsce. Wykonujemy serwis oraz tuning zawieszeń w oparciu o wysokiej jakości części i sprawdzone rozwiązania.

Masz pytania?

W przypadku pytań technicznych lub dotyczących usługi serwisowej, prosimy o kontakt z naszym zespołem serwisowym Email: serwis@ohlins.pl