Dystrybucja i serwis amortyzatorów Öhlins

Szkolenia

Szkolenia techniczne dla serwisów i partnerów

Szkolenie Techniczne Motocyklowe dla Serwisów i partnerów

Aby zostać autoryzowanym punktem serwisowym FF-Sport - Öhlins, konieczne jest spełnienie warunków wymaganych do otrzymania autoryzacji w tym m.in. ukończenie obowiązkowego szkolenia dla autoryzowanych punktów serwisowych. Uzyskanie statusu autoryzacji jest potwierdzeniem spełnienia standardów oraz poziomu wyszkolenia, pozwalającego w sposób kompetentny obsługiwać produkty Öhlins pod kątem serwisowym gwarancyjnym, pogwarancyjnym oraz zapewniać wsparcie posprzedażne.

Masz Pytania? Skontaktuj się z Nami

Szkolenie MTB
Dla serwisów i sprzedawców

Szkolenie skierowane jest dla profesjonalistów, w szczególności  właścicieli i pracowników sklepów oraz serwisów rowerowych, którzy posiadają już doświadczenie w zakresie sprzedaży i serwisowania zawieszeń rowerowych. Szkolenie skupia się na produktach marki Öhlins, ale omawiane są również zagadnienia z zakresu tematyki ogólnej dotyczącej amortyzacji w rowerach. W ramach szkolenia uczestnicy poznają typy amortyzatorów, podstawowe różnice konstrukcyjne, procedury serwisowe oraz podstawy regulacji i ustawień bazowych.

Program szkolenia:

- procedury serwisowe

- specjalistyczne narzędzia serwisowe

- pompa próżniowa i funkcje

- ćwiczenia w zakresie rozebrania i weryfikacji amortyzatora pod kątem uszkodzeń i zużycia

- podstawy regulacji i ustawień bazowych

- wpływu regulacji na pracę zawieszenia

Aktualne terminy szkoleń:

- 8 listopad 2024

- 15 listopad 2024

Szkolenia są jednodniowe.

Cena:

Cena szkolenia wynosi 700 zł netto.
W przypadku złożenia zamówienia na materiały serwisowe i/lub narzędzia bezpośrednio po szkoleniu na kwotę minimum 4000 zł netto kwota szkolenia zostanie odjęta od wartości zamówienia.
Szkolenie zakończone jest wydaniem dyplomu odbycia szkolenia.

Zapraszamy do uczestnictwa.

Liczba miejsc jest ograniczona.

Szkolenie Motocyklowe
Dla serwisów i sprzedawców

Szkolenie przeznaczone jest dla profesjonalistów, rozpoczynających pracę z obsługą zawieszeń oraz dla tych którzy posiadają już wiedzę na temat obsługi i budowy zawiedzeń i chcieliby odbyć szkolenie uzupełniające i aktualizacyjne. W ramach szkolenia omówimy stosowane typy amortyzatorów i  przedstawimy teoretyczne i praktyczne aspekty pracy z zawieszeniami. Uczestnik zapozna się z procedurami serwisowymi i narzędziami specjalistycznymi. Przeprowadzimy ćwiczenia z wykorzystaniem pompy do napełniania amortyzatorów oraz zaprezentujemy praktyczne  wykorzystanie pomiarów przeprowadzonych na hamowni do amortyzatorów.

Program szkolenia:

- procedury serwisowe

- specjalistyczne narzędzia serwisowe

- pompa próżniowa i funkcje

- przygotowanie zawieszeń do serwisu

- ćwiczenia w zakresie rozebrania oraz weryfikacji pod kątem zużycia i uszkodzenia

- podstawy regulacji i ustawień bazowych

- wpływ ustawień na bezpieczeństwo

Aktualne terminy szkoleń:

- 22 listopad 2024

- 29 listopad 2024

Cena:

700 zł netto przy jednodniowym uczestnictwie (szkolenie dotyczące motocykli szosowych lub MX/Enduro),
1200 zł netto przy szkoleniu 2 dniowym (szkolenie z zakresu motocykli szosowych i MX/Enduro). Dla osób, które złożą zamówienie na materiały serwisowe i/lub narzędzia na kwotę minimum 4 tyś zł netto kwota szkolenia zostanie odjęta od wartości zamówienia.

Szkolenie zakończone jest wręczeniem certyfikatu.

Liczba miejsc jest ograniczona.

AUTORYZOWANY SERWIS FF-SPORT - ÖHLINS

Aby zostać autoryzowanym punktem serwisowym FF-Sport - Öhlins, konieczne jest spełnienie warunków wymaganych do otrzymania autoryzacji w tym m.in. ukończenie obowiązkowego szkolenia dla autoryzowanych punktów serwisowych.

Uzyskanie statusu autoryzacji jest potwierdzeniem spełnienia standardów oraz poziomu wyszkolenia, pozwalającego w sposób kompetentny obsługiwać produkty Öhlins pod kątem serwisowym gwarancyjnym, pogwarancyjnym oraz zapewniać wsparcie posprzedażne.

Jesteś zainteresowany? Skontaktuj się z nami