Dystrybucja i serwis amortyzatorów Öhlins

Serwis Samochody

Aby zlecić serwis Twojego zawieszenia w FF-Sport Öhlins, wykonaj proszę poniższe czynności:
 

 • Po zapoznaniu się z warunkami świadczenia usługi, prześlij wypełnione zlecenie serwisowe za pomocą poniższego formularza on-line. Uzupełnij wymagane pola i użyj plecenia “wyślij zamówienie”.
   
 • Wydrukuj kopię wysłanego formularza.
   
 • Twoje zamówienie zostanie odebrane przez nasz dział obsługi serwisowej, a technik skontaktuje się z Tobą za pośrednictwem poczty e-mail z orientacyjną wyceną usługi. Zostaniesz również poinformowany o orientacyjnym czasie potrzebnym na realizację zamówienia.
   
 • Po akceptacji, prosimy o przesłanie produktów do serwisu. Dołącz do wysyłki wydrukowany formularz zamówienia.
   

Produkty są sprawdzane przez nasz zespół techniczny, a następnie przedstawiamy ostateczną wycenę usługi. W przypadku uszkodzonych lub nadmiernie zużytych części poinformujemy Cię o dodatkowych kosztach związanych z ich wymianą i będziemy oczekiwać na akceptację wyceny przed przystąpieniem do wykonania usługi.
 

Po otrzymaniu akceptacji ostatecznej wyceny, produkty są serwisowane w ustalonym przedziale czasowym.
 

Po wykonanym serwisie odeślemy produkty wraz z fakturą.

Uwaga: Obsługa serwisowa obejmuje wyłącznie wymiany uszczelnień, oleju/gazu. Wszystkie pozostałe części takie jak zużyte tuleje montażowe, naklejki itp., są traktowane jako oddzielne zlecenie serwisowe i muszą zostać zgłoszone w trakcie zgłaszania zlecenia serwisowego. Jeżeli produkt jest bardzo brudny i wymaga mycia przed wykonaniem usługi serwisowej, zostanie poddany gruntownemu myciu w myjce ultradźwiękowej, a opłata za mycie zostanie dodana do zlecenia usługi serwisowej.

Szczegółową listę usług serwisowych i ceny znajdziesz poniżej.
 

Nie Öhlins? Nie ma problemu!

Z przyjemnością dokonamy serwisu amortyzatorów innych marek. Współpracujemy z dostawcami oryginalnych części do produktów Fox, Rockshox, KYB, Showa, Proflex, Reiger. Jesteśmy również dystrybutorem produktów SKF Suspension Seals oraz Andreani Group w Polsce. Oferujemy serwis oraz tuning zawieszeń w oparciu o wysokiej jakości komponenty i sprawdzone rozwiązania.

Masz pytania?

W przypadku pytań technicznych lub dotyczących usługi serwisowej, prosimy o kontakt z naszym zespołem serwisowym Email: serwis@ohlins.pl

Karta zgłoszeniowa do serwisu FF-Sport. Formularz on-line

Dane kontaktoweDane do wysyłki


Dane pojazdu