Dystrybucja i serwis amortyzatorów Öhlins

AUV MS00

AUDI / R8 / 1ST GENERATION / 2006-2015

Żyjemy szybko i otaczamy się pięknymi przedmiotami. Miej własne zasady i nie wahaj się aby inni o tym wiedzieli. Wiemy, że przywiązanie do detali i dbałość o szczegóły w poszukiwaniu perfekcji ma swoje odzwierciedlenie we wszystkim co robisz, a co najważniejsze w tym jak podchodzisz do prowadzenia samochodu.

Z nowymi amortyzatorami Öhlins TTX 36 Advanced Trackday do Audi R8 każda podróż będzie odzwierciedleniem jakości Grand Touring Racing. Nasze amortyzatory bazują bezpośrednio na amortyzatorach pochodzących z serii GT3, oferując w Twoim R8 prawdziwie unikalne prowadzenie. W samochodach klasy R8 nie akceptujemy kompromisów, liczy się wyłącznie perfekcja.

Wiemy również jak ważne jest dobre wrażenie gdy dostojnie przetaczasz się po ulicach lub budzisz miasto do życia lekkim dotknięciem pedału gazu. Nowe amortyzatory TTX 36 w Twoim Audi pozwolą na dynamiczną i jednocześnie bezpieczną jazdę zapewniając komfort nawet gdy zechcesz wycisnąć maksimum z osiągów jakie R8 ma do zaoferowania.

Czego można więcej oczekiwać od zawieszenia? Na torze wyścigowym, podwójna, niezależna regulacja tłumienia pozwoli na dostosowanie charakterystyki do każdych warunków.