Dystrybucja i serwis amortyzatorów Öhlins

POF 5R00 + POF 6R00

PORSCHE / GT3 RS / 991 / 2015-2016

Öhlins Advanced Trackday to nasza sławna już technologia TTX (Twin Tube). W tym konkretnym wariancie, są to amortyzatory dedykowane do Porsche GT3 RS. Unikalna kombinacja naszych superlekkich McPhersonów z podwójną regulacją tłumienia i tłokami 46mm oraz amortyzatorów TTX36 na tylnej osi całkowicie odmienią prowadzenie Twojego Porsche.

Amortyzatory TTX 46 and TTX 36 zostały stworzone w oparciu o amortyzatory, których używamy w wyścigach GT oraz Touring Car Series. Jest to dla naszych produktów ogromną zaletą ponieważ jesteśmy wyłącznie skupieni na tym aby wydobyć absolutne maksimum z potencjału samochodu i osiągać najlepsze czasy okrążeń, bez utraty kontroli nad autem.

Tak szybkie auto musi również dawać kierowcy poczucie pewności prowadzenia a co za tym idzie komfortu i bezpieczeństwa. Amortyzatory Öhlins TTX osiągają wyznaczone cele we wszystkich wymienionych kategoriach.

Na torze poprawisz czasy i urwiesz cenne sekundy w porównaniu do zawieszenia seryjnego. Z łatwością zmienisz również charakterystykę pracy amortyzatora z torowego na komfortowe podczas dojazdu na tor lub do pracy. Dzięki podwójnej regulacji tłumienia w amortyzatorach TTX46 i TTX36 otrzymujesz możliwość precyzyjnej zmiany charakterystyki amortyzatorów co pozwoli na odczuwalne zmiany w prowadzeniu auta.

Nie zapomnij o notowaniu różnych zmian w zawieszeniu w miarę poprawy czasów i tempa jazdy. Będzie to dla Ciebie bardzo cenne do dalszego doskonalenia swoich umiejętności.

Nasi kierowcy testowi, przetestowali ustawienia amortyzatorów i jesteśmy pewni, że dostarczamy produkt optymalnie dopasowany do Twoich oczekiwań. Możesz zatem zaufać naszemu doświadczeniu i skupić się wyłącznie na jeździe