Dystrybucja i serwis amortyzatorów Öhlins

MEV 1-4S46

MERCEDES-BENZ / G-CLASS / - / 1973-2017

Doskonała kontrola i prowadzenie to cechy charakterystyczne nowych amortyzatorów Öhlins STX zbudowanych specjalnie do Mercedesa G-Class.

Charakterystyczne cechy amortyzatorów Öhlins STX to bardzo wytrzymała, wysokociśnieniowa konstrukcja single-tube z zewnętrznym zbiornikiem gazowym oraz podwójną regulacją tłumienia. Swoją odporną i wytrzymałą budową idealnie pasują do ciężkich pojazdów o dużej mocy i wysokiej dynamice jazdy.

Wewnętrzy układ kompensacji temperaturowej zapewnia stałą charakterystykę pracy amortyzatorów czyniąc amortyzatory odporne na zamiany w działaniu w wysokiej temperaturze co jest cenne zwłaszcza gdy masz 500 konne AMG lub jeździsz przeprawowo.

Gelenda to ikona off-roadu, a nasze nowe amortyzatory to doskonałe połączenie stylu i performance. Niezależnie czy poruszasz się po bulwarach czy podróżujesz w terenie w poszukiwaniu przygód, łatwo dostępne regulatory pozwolą na szybką zmianę charakterystyki zawieszenia i pozwolą dostosować działanie do wypraw w teren lub do dynamicznej jazdy po ulicach i autostradach.

Ohlins STX cieszą się uznaniem w sporcie i off-roadzie ze względu na doskonałą pracę i świetną charakterystykę. Dodatkowo łatwość obsługi regulacji, wytrzymała konstrukcja i możliwość przeprowadzania okresowych serwisów czynią z nich doskonałym i długowiecznym narzędziem na lata, tak jak Mercedesy G-Wagen.