Dystrybucja i serwis amortyzatorów Öhlins

JEV MU30

JEEP / Gladiator / JT / 2020-

Dla odważnych weekendowych odkrywców, Jeep jest kultowym pojazdem od lat 80. XX wieku. Jak wszyscy wiemy, nie jest to pojazd przeznaczony dla osób o słabym sercu. Nasze weekendy bywają nierówne i błotniste, a im trudniejszy teren, tym większa satysfakcja. 

Twoje przygody w terenie wymagają doskonałej amortyzacji, która poradzi sobie w trudnym terenie, a nasze nowe amortyzatory do Jeepa Gladiatora z łatwością staną na wysokości zadania i pokonają najbardziej wyboiste szlaki. 

Nasz unikalny system PDS (Progressive Damping System) zadba o miękkie lądowania i kontrolę nadwozia w nierównym terenie - ponieważ martwienie się czy dobijesz zawieszenie, powinno być ostatnią rzeczą, o której myślisz. Design amortyzatorów do wytrzymała i solidna konstrukcja, odporna na uszkodzenia. Unikalna charakterystyka tłumienia do Jeepa jest zbalansowana ciśnieniowo i została gruntownie sprawdzona podczas szeroko zakrojonych testów.

Zaprojektowaliśmy nasze zawieszenie z myślą o off-roadzie i rajdach terenowych tak aby wzmocnić emocje związane z pokonywaniem krętych wiejskich szlaków i nierównego terenu. Nasze zawieszenie zapewnia lepszy kontakt z drogą, poprawia prowadzenie w ostrych zakrętach i wspiera stabilność nadwozia podczas jazdy po zboczach. Podwójna regulacja tłumienia umożliwia dostosowanie charakterystyki amortyzatora wedle własnych preferencji. Niezależnie, czy chcesz pokonywać błotniste mokradła czy wspinać się na strome wzgórza, dzięki nowym amortyzatorom Öhlins, możliwe jest użycie większych opon ponieważ, amortyzatory pozwalają na lift pojazdu do +5 cali. 

Zestaw JEV MU30 pozwala na 3,5-5” lift nadwozia. Więcej informacji znajdziesz w Product News.