Dystrybucja i serwis amortyzatorów Öhlins

SUV MU01

SUZUKI / JIMNY / 4TH GEN & SIERRA JB74 / 2018-2022

Suzuki Jimny to już legendarny model, który powoduje szybsze bicie serca u każdego miłośnika przygód terenowych. 4 generacje tej ikony off-roadu są z nami od lat 70-tych i my wszyscy szukający przygód możemy się zgodzić, że nie jest to SUV dla tych o słabych nerwach. Weekendowe wyrypy po kamiennych i błotnistych terenach to jest to czego szukamy, a im trudniejszy teren tym większa satysfakcja. Dobrze wiemy jednak, że najlepsze wyprawy to te, na które wybieramy się z dobrze przygotowanym sprzętem. Dlatego uważamy, że Jimny potrzebował wsparcia ze strony Ohlins. 

Gdy seryjne amortyzatory okazują się być zbyt miękkie, a samochód niestabilnie kołysze się na nierównościach, my mamy znakomitą wiadomość. Nasze nowe amortyzatory Ohlins przeprowadzą Cię przez każdy teren bez najmniejszych problemów. Bądźmy tutaj szczerzy, ostatnia rzecz o którą chcesz się martwić to co się stanie gdy dobijesz zawieszenie w trakcie przeprawy.

Zaprojektowaliśmy nasze amortyzatory z myślą o zaawansowanym off-roadzie i rajdach terenowych, aby uczynić jazdę po bezdrożach ekscytującą. Nasze zawieszenie zapewnia lepszy kontakt kół z nawierzchnią oraz poprawi stabilność nadwozia przy dynamicznych zmianach kierunku jazdy i trawersowaniu zboczy. Amortyzatory z podwójną regulacją pozwolą na łatwie ustawienie charakterystyki tłumienia dopasowane do terenu i tempa jazdy. Przy tak poprawionej stabilności i kontroli nadwozia, można użyć większych opon aby móc pokonywać jeszcze stromsze odcinki lub przeprawiać się przez głębszą wodę. Doskonały komfort podczas podróży po zwykłych drogach jest w pakiecie.