Dystrybucja i serwis amortyzatorów Öhlins

FGRT 300

Zwiększ osiągi swojego customowego motocykla!

Widelec FGRT300 został stworzony specjalnie dla motocykla Harley-Davidson. Jednak specjalny design i rozmiar widelca zyskał duże zainteresowanie wśród customowców na świecie. Czarne górne golenie i złote dolne rury dają każdemu customowi wyjątkowy wygląd i odbiór jaki trudno osiągnąć z jakimkolwiek innym widelcem.

Wewnątrz FGRT300 umieściliśmy technologię NIX. Odseparowaliśmy tłumienie kompresji i odbicia w oddzielnych lagach. Nie tylko osiągnęliśmy doskonałą stabilność tłumienia i precyzyjną regulację, ale także funkcjonalność i wygodę poprzez umieszczenie regulatorów w jednym miejscu w górnych pokrywach widelca.

Dolne rury FGRT300 znacznie redukują tarcie, zmniejszając opory pracy i pozwalając lepiej kontrolować subtelną pracę zawieszenia. Zwiększona przyczepność, lepsza responsywność na nierówności oraz znaczna poprawa prowadzenia. Te cechy bezpośrednio przekładają się na poprawę komfortu, hamowania i wyczucia opony.

Zawieszenie FGRT300 jest dostępne wyłącznie w kolorze czarnym ze złotymi rurami. Ale bez obaw, wewnątrz jest wciąż kultowa jakość Original Gold!

 

Cechy

  • Technologia Öhlins NIX 30

  • Regulacja kompresji i odbicia

  • Regulacja napięcia sprężyny w górnej pokrywie

  • Konstrukcja goleni zoptymalizowana pod kątem wagi i sztywności

Do ściągnięcia

Pozostałe produkty