Dystrybucja i serwis amortyzatorów Öhlins

NIX 22 (Harley Davidson)

Zestaw wkładów widelca Öhlins NIX 22 serii Road & Track do motocykli Harley Davidson znacząco poprawia jakość prowadzenia i zapewnia stabilną charakterystykę tłumienia i komfort płynnej jazdy.

Zestaw wkładów widelca Öhlins NIX 22 Road & Track do motocykli Harley Davidson jest oparty na doświadczeniu zdobytym przez dekady produkcji zawieszeń high-end. Zestaw wkładów Öhlins NIX 22 serii Road & Track do motocykli HD znacząco poprawia jakość prowadzenia i zapewnia stabilną charakterystykę tłumienia i komfort płynnej jazdy. Zdecydowaliśmy się rozszerzyć ofertę do Harley Davidson aby wprowadzić nową jakość i standard w tej grupie motocykli.

Wkłady są wykonane w oparciu i naszą technologię NIX, w której odseparowaliśmy tłumienie kompresji i odbicia w oddzielnych lagach. Nie tylko osiągnęliśmy doskonałą stabilność tłumienia i precyzyjną regulację, ale także funkcjonalność i wygodę poprzez umieszczenie regulatorów w jednym miejscu w górnych pokrywach widelca. Pozwala to na montaż wkładów bez żadnych modyfikacji w oryginalnej obudowie. Ponieważ tłumienie kompresji i odbicia znajdują się w oddzielnych goleniach widelca, pozwala to na łatwiejsze wyczucie różnic podczas dokonywania zmian ustawień. Wszystko po to, aby ułatwić Tobie znalezienie perfekcyjnego ustawienia Twojego Harleya zgodnie z własnymi preferencjami.

Dedykowane wkłady NIX22 zostały poddane długim testom i każdy zestaw jest indywidualnie zestrojony i dopasowany do konkretnego modelu motocykla.

 

Cechy

  • Technologia Öhlins NIX

  • Zewnętrzna regulacja tłumienia kompresji i odbicia

  • Zewnętrzna regulacja napięcia sprężyny

  • Średnica tłoka 22 mm

  • Szeroki asortyment sprężyn

  • Możliwość personalizacji ustawień hydrauliki

Do ściągnięcia

Pozostałe produkty