Dystrybucja i serwis amortyzatorów Öhlins

NIX22

The Öhlins Road & Track NIX 22-Series Cartridge Kit is based on experience learned through decades of testing and racing in high tier championships.

Zestaw kartridżów Öhlins Road & Track NIX 22 oparty jest na doświadczeniu zdobytym podczas dziesięcioleci testów i wyścigów na mistrzowskim poziomie.

Zestaw kartridżów NIX 22 jest oparty na doświadczeniu zdobytym podczas dziesięcioleci testów i wyścigów na mistrzowskim poziomie. Zestaw zapewnia znaczną poprawę osiągów dzięki stabilnej charakterystyce pracy układu tłumienia, gwarantując jednocześnie wysoki komfort, zwiększający poczucie pewności u kierowcy. NIX 22 został opracowany w celu poprawy wydajności działania zawieszenia lekkich motocykli sportowych i ulicznych.

Zestaw wyposażony jest w dopracowaną przez Öhlins technologię „NIX”, która charakteryzuje się rozdzieleniem układu tłumienia na dwie golenie: lewą z tłumieniem kompresji i prawą z tłumieniem odbicia. Pozwala to na bardziej precyzyjną regulację, której dokonuje się u góry goleni wraz z napięciem wstępnym sprężyny, a system wkładów jest mocowany na śruby i jest łatwy do zainstalowania w standardowych przednich widelcach.

Zestaw wkładów NIX 22 został gruntownie przetestowany i dostosowany do indywidualnych wymagań i cech każdego z motocykli, do których jest dedykowany.

Cechy:

  • Technologia Öhlins NIX

  • Zewnętrzna regulacja tłumienia kompresji i odbicia

  • Zewnętrzna regulacja napięcia wstępnego sprężyny

  • Średnica tłoka 22 mm

  • Dostępny szeroki asortyment sprężyn

  • Setting bank Öhlins

Do ściągnięcia

Pozostałe produkty