Dystrybucja i serwis amortyzatorów Öhlins

ARS GQ00

ALFA ROMEO / 4C / - / 2013-

Marzyłeś kiedykolwiek o przebudowaniu swojego samochodu trackday na prawdziwe wyścigowe? Z amortyzatorami Öhlins Advanced Trackday jest to możliwe!

Naszym celem jest poprawa Twoich czasów okrążeń, ilekroć masz ochotę wybrać się na tor. Stworzyliśmy amortyzatory Advanced Trackday do Alfy Romeo po to aby poprawić Twoje wyniki na torze. Niezależna podwójna regulacja tłumienia bez wysiłku pozwoli na indywidualne dopasowanie charakterystyki amortyzatorów do warunków na torze. Bo każdy dzień powinien być jak trackday, nieprawda?

Amortyzatory Öhlins są szeroko wykorzystywane w najważniejszych seriach wyścigowych przez zwycięskie zespoły w GT oraz Touring Car Series. Nasza technologia przede wszystkim doskonała kontrola tłumienia amortyzatora po to aby utrzymać jakość działania w każdych warunkach. Ty możesz skupić się wyłącznie na prowadzeniu i być pewnym, że amortyzatory zawsze działają tak jak powinny.

Do zobaczenia na torze!

Nie zapomnij o notowaniu różnych zmian w zawieszeniu w miarę poprawy czasów i tempa jazdy. Będzie to dla Ciebie bardzo cenne do dalszego doskonalenia swoich umiejętności.