Dystrybucja i serwis amortyzatorów Öhlins

RXF34

Klasa sama w sobie.

Znakomita sztywność konstrukcji w połączeniu z legendarnym tłumieniem TTX zapewnia precyzję prowadzenia umożliwiającą wyjechanie na ściężkę bez obaw o przeszkody jakie natrafisz na swojej drodze. Wybierz swój ulubiony trail - uphill czy downhill – absolutna kontrola bez niepotrzebnej straty energii.

Widelec RXF34 Öhlins jest specjalnie zaprojektowanym amortyzatorem dla rowerów high-end 29” Trail/AM, które wymagają niskiej wagi i wysokich osiągów.

Widelec dostępny jest w wersjach: 120mm, 140mm i 160mm. Przedni widelec, wyposażono w technologię TTX Öhlins. Dwa odrębne obwody tłumienia hydraulicznego („Twin Tube”), które umożliwiają równoległy i oddzielny przepływ oleju, co stale zapewnia optymalne ciśnienie. Kontrola balansu ciśnienia zapewnia początkową płynność oraz jazdę wysoko skoku z zachowaniem tłumienia odbicia, stabilnością i wysoką przyczepnością.

Wdrożenie technologii TTX w przednim widelcu, wyposażonej w dwa odrębne obwody tłumienia hydraulicznego Twin Tube umożliwia równoległy odseparowany przepływ oleju co zapewnia stabilne ciśnienie w trakcie pracy. Zbalansowane ciśnienie wewnątrz umożliwia płynną i responsywną pracę początkową bez obniżania zdolności wytłumiania dużych nierówności i obniżenia trakcji. Tłumienie wolnej i szybkiej kompresji są regulowanie zewnętrznie i całkowicie od siebie niezależne. W przeciwieństwie do większości widelców dostępnych na rynku, RXF ma możliwość ustawienia dowolnej progresji ugięcia dzięki łatwej w regulacji 3 komorowej sprężynie powietrznej np: zwiększyć czułość i dynamikę pracy w pocztkowej i środkowej fazie skoku bez obniżania odporności na dobijanie amortyzatora.

Wszystko jest wspólnie połączone unikalną jedno-częściowa koroną z rurą sterową dającą wysoką sztywność oraz minimalizuje odkształcenia przy siłach bocznych.

To oznacza, że jest to widelec 34 mm, o sztywności większej niż konkurencyjne widelce 35 mm.


4.5 Gwiazdek Opinia w Magazynie Vital MTB


Cechy:

  • Pasuje do 29”

  • Skoki: 120mm, 140mm, 160mm

  • Kuta korona i rura sterowa tapered

  • Goleń górna 34mm

  • Uszczelnienia i panewki o niskim współczynniku tarcia

  • Rozstaw 15x100mm

  • Offset 46mm

  • Technologia TTX

  • Łatwa w ustawieniu 3 komorowa sprężyna powietrzna z samowyrównującą komorą negatywną oraz komorą Ramp Up do zmiany pregresji.

  • 15 klików wolnej kompresji, 5 klików szybkiej kompresji z funkcją podjazdu

 

Czy chcesz wiedzieć, który produkt Öhlins najlepiej pasuje do Twojego roweru?

Wejdź na Öhlins Performance Suspension Guide, gdzie znajdziesz również zalecenia dotyczące ustawień

 

Instrukcje serwisowe dostępne są do pobrania na stronie ohlins.com

https://www.ohlins.com/support/manuals/

 

Obejrzyj filmy instruktażowe oraz serwisowe na kanale YouTube

Pozostałe produkty