Dystrybucja i serwis amortyzatorów Öhlins

RXF36

Całkowicie nowy RFX36 zbudowany na legendarnej technologii Öhlins TTX, stworzony dla 29", 650b+ i niektórych ram 650b. Ten widelec pasuje do szerokiej gamy różnych rowerów.

Idąc za sukcesem widelca RXF34, który zrewolucjonizował jazdę rowerem górskim, nadszedł czas na zwiekszenie sztywności i szerokości. Jeszcze bardziej zwiększono możliwości nowoczesnego roweru Trail / Enduro, poprawiając trakcję i stabilność bez zwiększenia niepotrzebnej wagi. Wdrożenie technologii TTX w przednim widelcu, wyposażonej w dwa odrębne obwody tłumienia hydraulicznego Twin Tube umożliwia równoległy odseparowany przepływ oleju co zapewnia stabilne ciśnienie w trakcie pracy. Zbalansowane ciśnienie wewnątrz umożliwia płynną i responsywną pracę początkową bez obniżania zdolności wytłumiania dużych nierówności i obniżenia trakcji. Tłumienie wolnej i szybkiej kompresji są regulowanie zewnętrznie i całkowicie od siebie niezależne. W przeciwieństwie do większości widelców dostępnych na rynku, RXF36 ma możliwość ustawienia dowolnej progresji ugięcia dzięki łatwej w regulacji 3 komorowej sprężynie powietrznej np: zwiększyć czułość i dynamikę pracy w pocztkowej i środkowej fazie skoku bez obniżania odporności na dobijanie amortyzatora.
Po co Boost? Poprzez zastosowanie szerszego kołnierza piasty i zwiekszonym kątem natarcia szprych, przy niewielkim zwiększeniu wagi sztywność i stabilność koła została znacznie zwiększona, co przekłada się na bardziej efektywne i precyzyjne prowadzenie roweru.

Wszystko jest wspólnie połączone unikalną jedno-częściowa koroną z rurą sterową dającą wysoką sztywność oraz minimalizuje odkształcenia przy siłach bocznych.

Dostępne warianty: 120mm, 140mm, 150mm,i 160mm, RXF36 jest kompatybilny z Boost 29” i 650b+ oraz ramami 650b.

 

Cechy:

 • Pasuje do 29, 27,5+ oraz części ram 27,5

 • Dostępne wersje: 120mm, 140mm, 150mm, 160mm

 • Kuta korona i rura sterowa tapered

 • Goleń górna 36mm

 • Uszczelnienia i tuleje uszczelniające o niskim współczynniku tarcia

 • Boost 15x110mm

 • Offset 51mm

 • Technologia TTX

 • Łatwa w ustawieniu 3 komorowa sprężyna powietrzna z samowyrównującą komorą negatywną oraz komorą Ramp Up do zmiany pregresji.

 • 15 klików wolnej kompresji, 5 klików szybkiej kompresji z funkcją podjazdu

 • Maksymalny rozmiar opony: 27,5x2,8 (Rzeczywiste dopuszczalne wymiary zewnętrzne opony: 725x70 mm)

 

Czy chcesz wiedzieć, który produkt Öhlins najlepiej pasuje do Twojego roweru?

Wejdź na Öhlins Performance Suspension Guide, gdzie znajdziesz również zalecenia dotyczące ustawień

 

Instrukcje serwisowe dostępne są do pobrania na stronie ohlins.com

https://www.ohlins.com/support/manuals/

 

Obejrzyj filmy instruktażowe oraz serwisowe na kanale YouTube

Pozostałe produkty