Dystrybucja i serwis amortyzatorów Öhlins

TTX22M Trunnion Custom

Design z Pucharu Świata MTB, który sprawia, że jedziesz szybciej, ciśniesz mocniej i ciągle szukasz trudniejszych odcinków. Jeździj tam gdzie do tej pory wydawało Ci się nie możliwe, pokonuj odcinki gdzie zaciśnięte zęby i modlitwa były jedyną opcją. Twoje limity już nie istnieją.

Amortyzator TTX22M Trunnion Custom został zaprojektowany, aby sprostać największym wymaganiom tras w Mistrzostwach Świata Downhill, a jednocześnie wciąż być efektywnym na sekcjach płaskich i podjazdach. Koncepcja technologii Twin Tube TTX pozwala wyrównać ciśnienia po obu stronach tłoka i utrzymać na kontrolowanym poziomie. Gwarantuje to stabilne tłumienie we każdych warunkach terenowych, poprawiając również szybkość reakcji dla zapewnienia doskonałej kontroli roweru oraz pracy opon

Regulacja wolnej i szybkiej kompresji oraz tłumienie odbicia jest dostepna z zewnątrz i całkowicie od siebie niezależne. Łożyska kulowe są opcją instalacyjną o maksymalnej do 22mm. Redukują tarcie, nie przekazują obciążeń bocznych i poprawiają czułość na drobne nierówności.

Amortyzatory o skoku 2,5" i mniejszym posiadają tryb stabilizacji. 3 pozycja na regulatorze kompresji prędkości obrotowej ograniczenia ruch zawieszenia podczas mniej technicznych podjazdów. Dostępny w 7 różnych długościach/skokach z osprzętem montażowym kompatybilnym z większością rowerów na rynku. Jeśli szukasz czegoś, co pozwoli Ci na nowo zdefiniować, to co Twój rower jest w stanie zrobić, to Seria TTX22M Trunnion Custom jest dla Ciebie. Ograniczenia są po to, aby je łamać.

 

Cechy:

  • Specjalnie zaprojektowany dla segmentu Enduro/Gravity

  • Skok: 165x45mm, 185x50mm, 185x55mm, 205x60mm, 205x65mm, 225x70mm, 225x75 (podkładka redukująca skok o 2,5mm w zestawie z każdym nowym amortyzatorem)

  • Technologia TTX

  • Zbiornik zewnętrzny wypełniony azotem

  • Łatwy w ustawianiu dzięki odpowiedniemu zakresowi regulacji dopasowanemu do różnych warunków jazdy

  • Zewnętrzny, 3-klikowa regulacja szybkiej kompresji (2 poziomy plus tryb Climb w amortyzatorach 2,5” i poniżej)

  • Zewnętrzny, 16-klikowa regulacja wolnej kompresji

  • Zewnętrzny, 7-klikowa regulacja wolnego tłumienia odbicia

  • Mocowania DU Bush lub łożyska kulowe/Trunnion

  • Zoptymalizowany zakres sprężyn dla każdego skoku w celu 25-30% zmniejszenia wagi. Sprężyny co 23 lbs 4N/mm

 

Czy chcesz wiedzieć, który produkt Öhlins najlepiej pasuje do Twojego roweru?

Wejdź na Öhlins Performance Suspension Guide, gdzie znajdziesz również zalecenia dotyczące ustawień

 

Instrukcje serwisowe dostępne są do pobrania na stronie ohlins.com

https://www.ohlins.com/support/manuals/

 

Obejrzyj filmy instruktażowe oraz serwisowe na kanale YouTube

Pozostałe produkty